Новомосковський коледж ДДАЕУ

Детальніше

Новомосковський коледж ДДАЕУ навчальний заклад у Дніпропетрівській області, який навчає майбутніх агрономів, ветеринарів та технологів.

Новомосковський коледж заснований у 1929 році на базі Зеленівської агрошколи. Входить у структуру Дніпровського державного аграрно-економічного університету.

У 1930 перейменований у Широківський зооветтехнікум. У 1955 році технікум переведений до м. Новомосковськ і перейменований у Новомосковський ветзоотехнікум. 18.06.2004 року Новомосковський технікум  перейменовано в Новомосковський коледж Дніпропетровського державного аграрного університету.

Освітня діяльність, пов’язана з наданням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста, здійснюється на підставі ліцензії та сертифікатів Міністерства освіти і науки України зі спеціальностей: 5.09010103 «Виробництво і переробка продукції рослинництва», 5.09010201 «Виробництво і переробка продукції тваринництва», спеціальність 5.11010101 «Ветеринарна медицина».

За роки свого існування коледж підготував більше 18 тисяч спеціалістів для аграрного сектору України. Випускники коледжу - це відомі державні діячі, науковці, викладачі навчальних закладів, керівники обласних і районних служб ветеринарної медицини, головні спеціалісти господарств різних форм власності.

Зараз у коледжі навчається 460 студентів на денній та заочній формі навчання. Студенти та викладачі коледжу зберігають його традиції, беруть активну участь у художній самодіяльності, спортивно-масових заходах районного та обласного рівня, в проведенні зоотехнічних, ветеринарно-санітарних заходів у господарствах району, посівної кампанії, збору врожаю тощо.

У коледжі створена матеріальна база, яка відповідає нормативам забезпечення навчального процесу. В розпорядженні студентів два навчальних корпуси загальною площею 9240 м2, в тому числі навчальна площа 5535 м2 (у розрахунку на 1 студента 12,4 м2). Новомосковський коледж Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету має три гуртожитки, загальною площею 8234 м2, житлова площа яких становить 4370 м2, що на 100% забезпечує потребу студентів.

42 кабінети і лабораторії, актова та спортивна зали, 2 комп’ютерних класи повністю забезпечують навчальний процес. Бібліотека з читальним залом на 100 місць налічує близько 60 тисяч екземплярів книг у тому числі навчальної літератури більше 45 тисяч. Крім того, бібліотека щорічно виписує 8-10 періодичних видань.

Навчальний процес забезпечують 37 викладачів, у тому числі 3 кандидати наук, 12 викладачів вищої категорії.

Директор коледжу — Рудаков Юрій Миколайович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент.

Кількість  студентів — більше 450, викладачів — близько 37.

Вартість навчання

Закрити

Форма навчання

Денна (очна), Дистанційна

Освітній ступінь

Молодший бакалавр

Умови

Платне навчання, Безкоштовне навчання, Гуртожиток, Дистанційне навчання

439
  • Фото/Відео
  • Стажування
  • Факультети і спеціальності
  • Статті
  • Контакти
  • Відгуки
 

ОБЕРІТЬ ФАКУЛЬТЕТ

Всі спеціальності коледжа
«Агрономія»
«Ветеринарна медицина»
«Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

Адміністрація

51208

Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Радянська 23

Залишити відгук

Увійдіть або зареєструйтесь,
щоб Мати змогу залишати відгуки

Що кажуть інші

Тут поки немає коментарів

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК