Коледж електрифікації ДДАЕУ

Детальніше

Коледж електрифікації Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету - один із найстаріших та найкращих навчальних закладів Придніпровського регіону. Входить у структуру Дніпровського державного аграрно-економічного університету

У вересні 2016 року коледж відзначатиме свій 95-й ювілей. Протягом свого існування навчальний заклад готував агрономів, техніків-землевпорядників, техніків-гідромеліораторів, техніків-будівельників, а з 1956 року - техніків-електриків. Взагалі було підготовлено понад 13 тисяч фахівців для сільського господарства.

Навчальний заклад був  заснований  в  1921 році у місті Катеринославі.У 1956 р. він бук реорганізований  в технікум електрифікації сільського  господарства. 2004 р. Технікум електрифікації Дніпропетровського державного аграрного університету був перейменований у Коледж електрифікації Дніпропетровського державного аграрного університету, а в 2018 р. коледж перейменовано у Коледж електрифікації Дніпровського державного аграрно-економічного університету.

Зараз коледж електрифікації Дніпропетровського державного аграрного університету - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації. Навчально-лабораторна база коледжу займає площу 6010 м2. Згідно з вимогами навчального плану у коледжі обладнано 17 навчальних кабінетів, 12 лабораторій, 2 комп'ютерні класи, підключені до Інтернету, тренажерний та спортивний зали, методичний центр, кабінет курсового та дипломного проектування, бібліотека і читальна зала, навчально-виробничі майстерні,  для студентів працює буфет та безкоштовний Wi-Fi. Проживання всіх іногородніх студентів забезпечено у гуртожитку, який знаходиться неподалік коледжу.

 Директор коледжу — Цоколенко Микола Петрович. 

Коледж на 100% укомплектовано педагогічними кадрами відповідно до штатного розпису – 28 штатних педагогічних працівників. Усі викладачі мають вищу освіту, яка відповідає дисциплінам, що ними викладаються.

Вартість навчання

Закрити

Форма навчання

Денна (очна), Дистанційна

Освітній ступінь

Молодший бакалавр

Умови

Платне навчання, Безкоштовне навчання, Гуртожиток, Дистанційне навчання

458
  • Фото/Відео
  • Стажування
  • Факультети і спеціальності
  • Статті
  • Контакти
  • Відгуки

ОБЕРІТЬ ФАКУЛЬТЕТ

Всі спеціальності коледжа
«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Адміністрація

49010

Дніпропетровська обл. м. Дніпро пр. Гагаріна, 95

Залишити відгук

Увійдіть або зареєструйтесь,
щоб Мати змогу залишати відгуки

Що кажуть інші

Тут поки немає коментарів

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК