Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти
ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» є державним професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня, підпорядкований управлінню освіти і науки Вінницької області державної адміністрації та Міністерству освіти і науки України, що здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації.
Історія ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» починається з 1973 року, коли на базі колгоспу «Дружба» с. Уланів було створено філіал Гущинецького СПТУ-2, в якому займалось три річних групи механізаторів. Згодом на базі філіалу створено самостійне Уланівське сільське ПТУ-10, в якому займалось пʼять річних груп трактористів і одна група будівельників. У вересні 1979 року прийнято і введено в дію навчальний комплекс на 720 навчальних місць у м. Хмільнику. Заняття учнів розпочались із січня 1980 року.
У 2002 році наказом Міністерства освіти і науки України за №756 від 27.12.2002 року Хмільницьке ПТУ-40 перейменоване в Хмільницький професійний аграрний ліцей, а в 2005 році наказом за №472 від 12.08.2005 року Хмільницький професійний аграрний ліцей перейменований на державний професійно-технічний навчальний заклад «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти».
Навчальний заклад здійснює навчання за такими професіями: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)», «Лісник, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)», «Столяр будівельний, різальник по дереву і бересті», «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник», «Кухар, кондитер», «Конторський службовець (бухгалтерія)», «Перукар (перукар-модельєр) манікюрниця», «Лісник», «Лісник, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)».
Директор навчального закладу – Демянюк А. Я.
В комплекс навчального закладу входять: навчальний корпус на 720 учнівських місць, їдальня на 100 посадочних місць, актовий зал, три спортивних зали, стадіон, військово-спортивні майданчики, гуртожиток на 350 місць.
Читати також: Де можна вивчитися на тракториста? Вінницька область
Форма навчання
Денна (очна), Дистанційна
Освітній ступінь
Кваліфікований робітник
Умови
Платне навчання, Безкоштовне навчання, Гуртожиток, Дистанційне навчання, Перепідготовка робітників, Підвищення кваліфікації
- Фото/Відео
- Стажування
- Факультети і спеціальності
- Статті
- Контакти
- Відгуки
ОБЕРІТЬ ФАКУЛЬТЕТ
Залишити відгук
Увійдіть або зареєструйтесь,
щоб Мати змогу залишати відгуки
Що кажуть інші
Тут поки немає коментарів
ЗАЛИШИТИ ВІДГУК