Ерастівський коледж ім. Е.К. Бродського ДДАЕУ

Детальніше

Ерастівський коледж ім. Е.К. Бродського Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету — один з найстаріших в Україні сільськогосподарський навчальний заклад І рівня акредитації, який протягом багатьох років відіграє велику роль в підготовці висококваліфікованих кадрів для агропромислового комплексу півдня України.

Входить у структуру Дніпровського державного аграрно-економічного університету.

За історичним часом підготовки агрономів — коледж посідає друге місце після Уманського ДАУ і являється провідним в системі аграрної освіти по підготовці молодших спеціалістів для формувань агропромислового комплексу України. Гордістю коледжу є випускники: академіки В.С. Шевелуха, О.І. Зінченко, П.І. Мороз, професори В.І. Лихацький, В.О. Забалуєв, Герої праці В.А. Лижник, Н.М. Рижова, М.А. Музика, А.А. Пилипейко. Ерастівський коледж бере свій початок з далекого 1899 року, коли 7 листопада було відкрито перший сільськогосподарський навчальний заклад на Катеринославщині – Верхньодніпровську нижчу сільськогосподарську школу І розряду «Росія».

В коледжі надається значна увага практичній підготовці майбутніх спеціалістів. Неоціненне значення в цій справі належить поряд розміщеній Ерастівській дослідній станції Інституту зернового господарства УААН та високо інтенсивним базовим господарствам, серед яких ПП «Таврія» Херсонської області, ТОВ «РосАгро» Кіровоградської області та ТОВ «Агороцентр К» Дніпропетровської області.

До послуг студентів бібліотека з книжковим фондом понад 40 тис. екземплярів навчальної, наукової, методичної та художньої літератури, читальна зала на 100 місць, колекційно-дослідне поле, віварій, навчальна пасіка, навчальна майстерня та цех по переробці сільськогосподарської продукції, гуртожиток, буфет, їдальня, музей історії коледжу та його засновника Е.К. Бродського, кімната краєзнавства.

Коледж має добру матеріально-технічну базу, яка сприяє набуттю майбутніми спеціалістами, умінь та навиків за обраними спеціальностями та спеціалізаціями. До послуг студентів: 36 кабінетів та лабораторій, оснащених сучасними технічними засобами та роздатковим матеріалом, два комп’ютерні класи, навчальна майстерня з цехами: обробки металів, зварювальним, слюсарним, ковальським, тренажерним, навчально-лабораторний цех по переробці рослинницької продукції з борошномельним, круп’яним та олійним відділами, спортивний комплекс з стадіоном, бібліотека з книжковим фондом понад 40 тис. екземплярів, колекційно-дослідне поле, виробниче поле біля 100 га, віварій з повним набором тварин і птиці, які вивчає курс «Тваринництво», навчальну пасіку та теплично-парникове господарство.

Входження коледжу до аграрного університету як структурного підрозділу 1-2 рівня акредитації дало можливість ефективної співпраці в плані ступеневої підготовки фахівців, зміцнення бази закладу та надання матеріальної допомоги.

Понад 70 випускників коледжу сьогодні продовжують навчання в Дніпропетровському державному аграрному університеті на агрономічному та біотехнічному факультетах і показують добрі знання, які свідчать про якісну підготовку молодших спеціалістів.

Соколик Наталія Іванівна — директор коледжу.

Коледж сьогодні — це: 25 педагогічних працівників, які впроваджують у конкретну справу енергію та творчі задуми; понад 300 студентів денного та заочного відділення, які здобувають вищу освіту за освітньо- кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст.

Закрити

Форма навчання

Денна (очна), Дистанційна

Освітній ступінь

Молодший бакалавр

Умови

Платне навчання, Безкоштовне навчання, Гуртожиток, Дистанційне навчання

Професії

#Агроном
532
  • Фото/Відео
  • Стажування
  • Факультети і спеціальності
  • Статті
  • Контакти
  • Відгуки
 
 

ОБЕРІТЬ ФАКУЛЬТЕТ

Всі спеціальності коледжа
«Менеджмент»
«Агрономія»

Адміністрація

52150

вул. Мічуріна, 6; смт. Вишневе; П’ятихатського р-н; Дніпропетровської обл

Залишити відгук

Увійдіть або зареєструйтесь,
щоб Мати змогу залишати відгуки

Що кажуть інші

Тут поки немає коментарів

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК