Кабмін призначив Івана Синякова в.о. члена правління Укрзалізниці

Кабінет міністрів України призначив Івана Синякова виконуючим обов'язки члена правління «Укрзалізниці».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 1 липня.

Згідно з інформацією на сайті перевізника, Іван Синяков працює в Укрзалізниці з травня цього року на посаді директора з управління персоналом та соціальної політики.

«Він має 16-річний досвід управління людськими ресурсами та успішні кейси побудови HR-систем у компаніях зі штатом до 100 тис. осіб» — йдеться у повідомленні.

Новий член правління закінчив у 1992 році Ківерцівський медичний коледж, а згодом, у 1997 році, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки за спеціалізацією «Психологія». У 2006 році він пройшов програму PMD за спеціалізацією «Менеджмент організацій» у Міжнародному інституті менеджменту, а у 2018 році здобув ступінь МВА з ділового адміністрування в Київській школі економіки. Працював у НАК «Нафтогаз України», групі компаній «Континіум», ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» та ЗАТ «Холдингова компанія «Бліц-Інформ».

Раніше він працював в компанії «Нафтогаз України», в групі компаній «Континіум», «Державному експортно-імпортному банку України» і «Холдингової компанії« Бліц-Інформ».

Повідомляється, що Синяков пройшов ряд спеціалізованих програм з управління персоналом, лідерства, управління змінами, стратегічного та процесного менеджменту, управління та контролю за ризиками у Великобританії, Німеччині, Бельгії, Люксембурзі тощо.

Нові вакансії

Бета-Агро-інвест, Ріпки
8 000 грн
Агрейн, Черняхів
8 800 грн
Факторія Агро, Київ
Договірна
Agrofusion, Херсон
18 000 грн
ІМК, Чернігів
Договірна