Регіональний директор

13.09.2021
Чернігів, Київ
Договірна
Повна зайнятість
Напрямки: Агрохолдинги, Логістика, Менеджмент, Елеватори, комбікормові заводи, Продажі

Освіта

1995 - 2000
НУ "Чернігівська політехніка"
Облік і аудит, Спеціаліст

Досвід роботи

01.2020 - Наш час
ТОВ "БЕЛЕНЗІМ"
Директор
Обов'язки: Організація діяльності пов’язаної з вирішенням адміністративно-господарських питань представництва ( прийом та відвантаження товару, взаємодія з постачальниками, взаємодія з питань логістики, складання звітної документації, укладання договорів, розробка комерційних пропозицій для ключових клієнтів, ділова переписка, підготовка тендерної документації, участь в тендерах). Розвиток продажів, аналіз ринку, розширення бази клієнтів, організація і проведення зустрічей, переговорів з потенційними і діючими клієнтами, контроль кредиторської і дебіторської заборгованості. Участь в Міжнародних виставках.
11.2015 - 10.2019

Самозайнята особа
Обов'язки: Під час відпустки по догляду за дитиною)01.11.2015 р.-31.10.2019 р. Ведення бухгалтерського обліку юридичних і фізичних осіб на загальної системі оподаткування та спрощеної 2, 3 групи, з найманими працівниками та без: (розрахунок, нарахування та сплата податків, нарахування і виплата заробітної плати, відпускних, складання звітності по ЄСВ, 1ДФ в електронному кабінеті ДФС, заповнення декларацій), кадровий облік (накази про прийом, звільнення і переміщення співробітників)
11.2012 - 10.2015
НУ Чернігівська політехніка
Аспірант (з відривом від виробництва)
Обов'язки: Маю наукові праці в галузі економіки національного господарства
10.2001 - 10.2012
ПВНЗ «Європейський університет» Чернігівська філія м. Чернігів
Головний бухгалтер (викладач за сумісництвом)
Обов'язки: Бухгалтерський облік філіалу та консолідація даних з головним ВУЗом, складання фінансових планів, бюджету філії, внутрішньої звітності; Облік та контроль дебіторської і кредиторської заборгованості, облік ОС, ТМЦ, проведення щорічної інвентаризації; облік розрахунків з оплати праці, з підзвітними особами, з постачальниками; розрахунок податків і зборів, складання бухгалтерської, статистичної та податкової звітності.
08.1995 - 10.2001
АК АПБ «Україна» м. Чернігів (банківська діяльність)
Економіст
Обов'язки: Економіст відділу внутрішньобанківських операцій 04.08.1995 р.- 15.10.2001 р. (1 рік 1 міс.) Контроль і забезпечення правильності і своєчасності перерахування податків, зборів та внесків районних відділень банку. Облік заробітної плати. Облік розрахунків з підзвітними особами. Облік по забалансових рахунках. Економіст відділу кадрів 04.08.1995 р.- 01.09.2000 р. (5 років 1 міс.) Координація діяльності недержавного пенсійного фонду АК АПБ «Україна» по Чернігівської області, а саме: укладання договорів із співробітниками відділень банку і дирекції, нарахування пенсійних внесків співробітникам банку Україна та утримання пенсійних внесків із заробітної плати. Складання консолідованої звітності. Кадровий облік

Володіння мовами

Російська, Українська

Додаткова інформація

Навички роботи з обліковими програмами: 1С  Підприємство, OPZ-звітність, FreeZvit; Office, Excel (формули), "M.E.DOC", Клієнт-банк, електроний кабінет  ДФС. Знання трудового законодавства

Маю водійські права категорії В. Водійський стаж 10 років.

Особисті якості

Аналітичні здібності, гнучкість, цілеспрямованість, відповідальність, порядність, здатність швидко навчатися, доброзичливість.

Можу працювати як незалежно так і в команді

Резюме Мисюра Юлія Валеріївна регіональний директор, Київ, Чернігів - AgroRobota

Мисюра Юлія Валеріївна

Активно шукаю роботу
Чернігів, Київ
03.02.1973 (49 років)
Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся
Завантажити резюме