Зернотрейдер, менеджер із закупівель зернових та олійних культур

16.03.2021
Дніпро, Полтава, Харків
Договірна
Повна зайнятість
Напрямки: Трейдинг, Менеджмент

Освіта

1991 - 1997
Луганський сільськогосподарський інститут
Зооінженерія, Зооінженер

Досвід роботи

01.2020 - 05.2020
ТОВ "Наша Олія"
керівник відділу закупівлі сировини
Обов'язки: Закупівля соняшника для переробки на підприємствах компанії. Загальне керівництво відділом закупівлі сировини. Представництво та захист інтересів компанії в регіоні, організація і керівництво адміністративно-господарською діяльністю відділу закупівлі. Здійснення раціонального розподілу обов'язків та ресурсів між співробітниками відділу, контроль виконання доручень і розпоряджень, підтримання необхідного рівня трудової і виконавчої дисципліни, підбір персоналу. Закупівля соняшника на умовах EXW, СРТ, FCA. Робота з елеваторами. Щоденний моніторинг ринку олійних культур, а також рівня закупівельних цін. Робота з виробниками, першими посередниками, аналітика ринку для забезпечення оптимальної ціни закупівлі соняшника. Заключення договорів на закупівлю. Організація відвантаження продукції. Документальне супроводження контрактів. Контроль якості сировині та заборгованості.
03.2019 - 12.2019
ТОВ "Інтерстарч Україна"
фахівець із закупівлі сіровини
Обов'язки: Закупівля кукурудзи для переробки на підприємствах компанії. Заключення договорів на закупівлю. Організація відвантаження продукції. Документальне супроводження контрактів. Контроль якості сировині та заборгованості. Робота з виробниками, аналітика ринку для забезпечення оптимальної ціни закупівлі продукції.
06.2014 - 02.2015
ТОВ "Айдар Милам"
Заступник керівника з комерції
Обов'язки: Активна закупівля продовольчої пшениці у с/г виробників з метою подальшої переробки на борошно. Взаємодія з виробниками, переробниками, зернотрейдерами, елеваторами. Контроль якості продукції, координація роботи з лабораторією для підтвердження якості. Щоденний аналіз і прогнозування ринку с/г продукції. Формування оптимальних закупівельних цін пшениці і продажів борошна. Робота з перевізниками продукції, автотранспортними підприємствами. Проведення переговорів, заключення договорів, вирішення спірних питань. Підтримка і розвиток напрацьованої клієнтської бази. Співпраця компанії з іншими підприємствами і організаціями. Розрахунок ефективності і документальний супровід угод. Контроль термінів, обсягів та інших умов відвантажень і поставок. Контроль обороту грошових коштів. Оптова торгівля зерновими та олійними.
04.2013 - 06.2014
ТОВ "Комінвест-Агро",
Комерційний директор
Обов'язки: Розробка та впровадження комерційної та маркетингової політики підприємства; Організація робіт по своєчасному виконанню договірних обов'язків;
03.2005 - 02.2012
ТОВ "Рай-Олександрівський елеватор"
Менеджер зі збуту і постачання
Обов'язки: Розробка маркетингового плану роботы элеватора на 2013-2014 мг. Заключив договора поставок з виробниками сільськогосподарської продукції. Заключив договора з трейдерами и переробниками с/г продукції.
10.2003 - 03.2005
ТОВ "Лотуре-Зернопром"
Менеджер зі збуту і постачання
Обов'язки: Активна закупівля продовольчої пшениці у с/г виробників з метою подальшої переробки на борошно. Взаємодія з виробниками, переробниками, зернотрейдерами, елеваторами. Контроль якості с/г продукції, координація роботи з лабораторією для підтвердження якості. Щоденний аналіз і прогнозування ринку с/г продукції. Формування оптимальних закупівельних цін пшениці і продажів борошна та висівок пшеничних. Робота з перевізниками продукції, автотранспортними підприємствами. Проведення переговорів, заключення договорів, вирішення спірних питань. Підтримка і розвиток напрацьованої клієнтської бази. Співпраця компанії з іншими підприємствами і організаціями. Розрахунок ефективності і документальний супровід угод. Контроль термінів, обсягів та інших умов відвантажень і поставок. Контроль обороту грошових коштів. Взаємодія з державними и контролюючими організаціями.
06.2001 - 09.2002
ТОВ "Донбасборошно"
Менеджер зі збуту і постачання
Обов'язки: Активна закупівля продовольчої пшениці у с/г виробників з метою подальшої переробки на борошно. Взаємодія з виробниками, переробниками, зернотрейдерами, елеваторами. Контроль якості купленої продукції, координація роботи з лабораторією для підтвердження якості. Щоденний аналіз і прогнозування ринку с/г продукції. Формування оптимальних закупівельних цін пшениці і продажів борошна. Робота з перевізниками продукції, автотранспортними підприємствами. Проведення переговорів, заключення договорів, вирішення спірних питань. Підтримка і розвиток напрацьованої клієнтської бази. Співпраця компанії з іншими підприємствами і організаціями. Розрахунок ефективності і документальний супровід угод. Контроль термінів, обсягів та інших умов відвантажень і поставок. Контроль обороту грошових коштів.
03.1997 - 10.2000
Цех з переробки молока Лисичанського РНУ
Менеджер зі збуту і постачання
Обов'язки: Активна закупівля молока у с/г виробників з метою подальшої переробки. Контроль якості молока, координація роботи з лабораторією для підтвердження якості. Аналіз і прогнозування ринку молочної продукції. Проведення переговорів з виробниками молока, заключення договорів, вирішення спірних питань. Підтримка і розвиток напрацьованої клієнтської бази. Співпраця компанії з іншими підприємствами і організаціями з метою розширення ринків збуту молочної продукції. Контроль термінів, обсягів та інших умов відвантажень і поставок. Контроль обороту грошових коштів. Взаємодія з державними и контролюючими організаціями.

Володіння мовами

Російська, Українська

Додаткова інформація

Професійні навички: Успішний управлінський досвід. Цілеспрямованість, орієнтація на результат, навички прогнозування та планування. Актівная життєва позиція, здатність працювати в багатозадачному режімі. Комунікативні та переговорні навички, наполегливість, уміння працювати з запереченнями.
Маю схильність до швидкого навчання, прагну завжди і всюди бути в числі кращих, вмію працювати в команді, комунікабельний, пунктуальний.
Можу працювати в режимі ненормованого робочого дня, готовий до відряджень. Маю власний автомобіль, посвідчення водія категорії  В, C.
Досвід водіння 25 років.

Маю власну базу виробників с/г продукції. Основні області (Луганська, Донецька, Харківська обл.)

Резюме Мірошниченко Михайло Анатолійович зернотрейдер, менеджер із закупівель зернових та олійних культур, Дніпро, Полтава, Харків - AgroRobota

Мірошниченко Михайло Анатолійович

Активно шукаю роботу
Дніпро, Полтава, Харків
11.05.1974 (47 років)
Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся
Завантажити резюме