Юрист

14.03.2021
Луцьк
Договірна
Повна зайнятість
Напрямки: Агрохолдинги, Землевпорядники, Юридична діяльність

Освіта

2005 - 2011
Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна»
Правознавство, Магістр

Досвід роботи

06.2017 - 02.2021
АПГ "Пан Курчак"
Юрисконсульт земельного відділу
Обов'язки: Представництво в державних органах, органах місцевого самоврядування та судах. Отримання дозвільних документів. Участь в державних закупівлях та публічних торгах. Претензійно-позовна робота. Розробка проектів та експертиза господарських договорів. Розробка проектів договорів, які регламентують користування землею (оренди, суборенди, емфітевзису, суперфіцію). Юридичний супровід оформлення та збільшення земельного банку. Реєстрація права власності на майно та реєстрація речових прав на майно. Протидія аграрному рейдерству. Моніторинг діяльності конкурентів. Ведення переговорів. Юридичний супровід діяльності підприємств. Реєстрація створення, внесення змін та припинення юридичних осіб та ФОП.
07.2012 - 06.2017
Громадська приймальня Народного депутата України (м. Луцьк)
Юрист
Обов'язки: Юридичний супровід діяльності підприємств. Реєстрація створення, внесення змін та припинення юридичних осіб. Отримання ліцензій на певні види господарської діяльності. Розробка проектів та експертиза господарських договорів. Реєстрація права власності на нерухоме майно (земельні ділянки, будівлі). Надання юридичних консультацій громадянам. Надання правових висновків з окремих питань.

Володіння мовами

Російська, Українська

Додаткова інформація

Завжди закінчую те, за що беруся. Поважаю чужу думку, йду на компроміси, але вмію відстоювати власне бачення. Люблю порядок в документах та все, що з цим пов’язано. До роботи ставлюся з максимальною віддачою.

Резюме Лошук Андрій юрист, Луцьк - AgroRobota

Лошук Андрій

Не цікавлять пропозиції
Луцьк
26.10.1987 (34 роки)
Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся
Завантажити резюме