Комерційний директор, керівник відділу продажів, регіональний керівник

16.09.2021
Київ
1 грн.
Повна зайнятість
Напрямки: Тваринництво, Рослинництво, Агрохолдинги, Менеджмент, Продажі

Освіта

2005 - 2006
Черкаський Державний Технологічний Університет
Менеджмент організацій, Магістр
2015 - 2017
Вінницький Національний Аграрний Університет
Агрономія, Спеціаліст

Досвід роботи

04.2019 - 08.2021
ТОВ "АГРОСЕМ"
Керівник відділу насіння
Обов'язки: - Співпраця з міжнародними виробниками насіння с/г культур (KWS, Lidea, MAS Seeds, Corteva (Brevant Seeds)), укладання контрактів, планування, проведення спільних заходів по збільшенню попиту основних польових культур на ринку, формування конкурентного та збалансованого портфоліо продукції , розробка цінової політики. - Робота з ключовими клієнтами : Агрейн, ТОВ "Украгроком", ТОВ "Сігнет Холдинг", МХП, ТОВ "ЕПІЦНТР К", ТОВ "Трайгон Фармінг", Agricom Group, I&U group, CFG Agro, ТОВ "Волинь-Зерно-Продукт", ПП "Луга-Нова Універсам" і т.п. - Створення ефективної команди з продажів, проведення різноманітних тренінгів, участь у створенні книги сценаріїв продажів та нової структури комерційної команди. - Налаштування бізнес-процесів всередині компанії, удосконалення зовнішньої співпраці комерційної команди та команди постачальників. - Розробка та захист річного бюджету на ярий та озимий сезон, планування грошових потоків, контроль за плановою маржинальністю напрямку.
05.2013 - 05.2018
ТОВ «Маїсадур Семанс Україна»
Керівнік з національних продажів, керівник региональних продажів
Обов'язки: - Проактивне управління процесами стратегічного планування бізнесу. - Участь у розробці комерційної політики (довгострокові та короткострокові цілі, цінова стратегія). - Ведення прибуткового об'єму продажів, постановка цілей та розробка стратегій в отриманні прибутку. - Пошук потенційних клієнтів та побудова міцних партнерських відносин. - Розробка та впровадження різних системних рішень, які в повній мірі відповідають потребам споживачів. - Створення та розвиток національної команди з продажів. - Взаємодія з маркетинговим відділом по дослідженню та розробці продуктів, які забезпечать попит бренду на ринку та їх реалізація. - Формування та захист квартальних та щорічних планів з продажу. - Організація та проведення заходів та семінарів. - Проведення аналізу показників продуктивності роботи комерційної команди та внесення пропозицій щодо її покращення за допомогою CRM.
09.2011 - 05.2013
ТОВ «Торгова Аграрна Компанія», ТД «Украгропром»
Регіональний представник
Обов'язки: - Реалізація основних польових культур: кукурудза, пшениця, соняшник, соя, овес, ячмінь. - Співпраця з трьома насіннєвими заводами. - Вивчення особливостей та підбір оптимальних сортів та гібридів української та сербської селекції. - Проведення консультацій для фермерів щодо технологічних особливостей польових культур. - Планування озимої та ярої програми. - Проведення днів поля та семінарів. - Участь у виставках та конференціях.
10.2007 - 09.2011
АПК «Маїс», ТОВ «Зоря-Маїс Насіння»
Керівнік з логістики, регіональний керівник
Обов'язки: - Здійснення прямих продажів від виробника насіннєвої продукції. - Співпраця з виробничим комплексом та відділом досліджень. - Організація робочих процесів команди (10 осіб). - Організація та проведення днів поля для фермерів. - Контроль фінансової відповідальності між компанією та фермером (збір дебіторської заборгованості). - Збільшення об'ємів продажів в 2,5 рази.

Володіння мовами

Англійська (просунутий), Російська, Українська

Додаткова інформація

Особисті якості:
володію аналітичним складом розуму, самостійно приймаю важливі рішення, орієнтований на кінцевий результат, успішно вирішую конфліктні ситуації.

Резюме Унрод Юрій комерційний директор, керівник відділу продажів,  регіональний керівник, Київ - AgroRobota

Унрод Юрій

Активно шукаю роботу
Київ
26.05.1983 ()
Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся
Завантажити резюме