Головний інженер, Інженер гідротехнік, Сервісний інженер, Агроном, Інженер систем точного землеробства, Оператор БПЛА, Спеціаліст системи Cropio

04.05.2022
Харків, Дніпро
35 000 грн.
Повна зайнятість
Напрямки: Рослинництво, Агрохолдинги, С/г техніка, Інженерія, IT-сфера

Освіта

2000 - 2005
Дніпропетровський Університет ім.Олеся Гончара
Біологія, Спеціаліст
2019 - 2021
Львівський Національний Аграрний Університет
Агроінженерія, Магістр

Досвід роботи

09.2021 - Наш час
СГ ТОВ "Дружба"
Спеціаліст системи Cropio. Аналітик. Інженер.
Обов'язки: Введення в експлуатацію системи Cropio, обладнання техніки системами супутникового моніторингу та контролю витрати пального. Контроль виконання агрооперацій. Робота з земельним банком. Виконую обов'язки помічника агронома.
03.2021 - 09.2021
ТОВ "Пігрейн"
Інженер гідротехнік
Обов'язки: Ввів в експлуатацію систему крапельного зрошення на площі 380Га (кукурудза). Цілковито контролюю виробничій процес. У підпорядкуванні 6 осіб. Налаштовую навігаційне обладнання (за потреби). Звільнився за власним бажанням, з причини не виконання домовленостей з боку роботодавця.
01.2018 - 03.2021
ТОВ "Студія Аграрних Систем"
Інженер, Оператор БПЛА, Диспетчер
Обов'язки: Встановлення та налаштування систем GPS моніторинга техніки. Моніторинг полів з допомогою БПЛА. Продаж програмного подукту "Cropio" Встановлював системи супутникового моніторингу транспорту та контролю витрат пального в 7 господарствах у Волинській, Харківській, Донецькій та Дніпропетровській областях.
01.2017 - 03.2021
ТОВ "Волинь Агро"
Агротехнік, Інженер, Оператор БПЛА
Обов'язки: Агрономічна частина: моніторинг полів (аерофотозйомка), контроль внесення ЗЗР та добрив, виявлення проблемних ділянок поля на ранніх стадіях, контроль якості виконання агрооперацій, коригування площ та контурів полів в системі «Cropio» (обмір та картування). Інженерна частина: ремонт, контроль та підтримка в належному стані електротехнічної частини тракторів, машин та агрегатів. Установка, налаштування систем навігації, GPS обладнання та систем контролю витрат палива. Налаштування навігаційного обладнання тракторів та обприскувачів (John Deere, Trimble, Topcon, Hexagon). Приймав участь у проектуванні та виготовленні аплікатора для внесення КАС (технологія Cultan), розробив та виготовив 2 мобільні станції змішування робочого розчину ЗЗР. Маю досвід закупівлі обладнання, запчастин та матеріалів.

Володіння мовами

Англійська (початковий), Російська, Українська

Резюме Шашло Павло Сергійович головний інженер, інженер гідротехнік, сервісний інженер, агроном, інженер систем точного землеробства, оператор бпла, спеціаліст системи cropio, Дніпро, Харків - AgroRobota

Шашло Павло Сергійович

Працюю, але відкритий для пропозицій
Харків, Дніпро
29.08.1983 (38 років)
Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся
Завантажити резюме