Головний інженер, Інженер гідротехнік, Сервісний інженер, Агроном-інспектор, Інженер систем точного землеробства, Спеціаліст системи Cropio

26.06.2024
Харків, Дніпро, Полтава
Договірна
Повна зайнятість
Напрямки: Рослинництво, Агрохолдинги, С/г техніка, Інженерія

Освіта

2000 - 2005
Дніпропетровський Університет ім.Олеся Гончара
Біологія, Спеціаліст
2019 - 2021
Львівський Національний Аграрний Університет
Агроінженерія, Магістр

Досвід роботи

08.2022 - Наш час
ТОВ
Головний Інженер
Обов'язки: Контроль ремонтів та експлуатації машинно-тракторного парку підприємства. Контроль будівельних робіт. Планування закупівель запчастин та витратних матеріалів. Закупівля техніки та агрегатів. Модернізація машинно-тракторного парку підприємства. Контроль тендерних закупівель. Оптимізація виробничого процесу за рахунок впровадження новітніх технологій. Ведення звітності. Контроль виконання польових робіт, налаштування агрегатів. Контроль роботи та налаштування GPS обладнання. Ведення техніки в системі "Cropio".
09.2021 - 08.2022
СГ ТОВ "Дружба"
Спеціаліст системи Cropio. Аналітик. Інженер.
Обов'язки: Введення в експлуатацію системи Cropio, оцифровка контурів полів та земельних ділянок, обладнання техніки системами супутникового моніторингу та контролю витрати пального. Контроль виконання агрооперацій. Робота з земельним банком. Виконував обов'язки помічника агронома.
03.2021 - 09.2021
ТОВ "Пігрейн"
Інженер гідротехнік
Обов'язки: Ввів в експлуатацію систему крапельного зрошення на площі 380Га (кукурудза). Цілковито контролював виробничій процес. У підпорядкуванні 26 осіб. Налаштовую навігаційне обладнання (за потреби). Звільнився за власним бажанням, з причини не виконання домовленостей з боку роботодавця.
01.2018 - 03.2021
ТОВ "Студія Аграрних Систем"
Інженер, Оператор БПЛА, Диспетчер
Обов'язки: Встановлення та налаштування систем GPS моніторинга техніки. Моніторинг полів з допомогою БПЛА. Продаж програмного подукту "Cropio" Встановлював системи супутникового моніторингу транспорту та контролю витрат пального в 7 господарствах у Волинській, Харківській, Донецькій та Дніпропетровській областях.
01.2017 - 03.2021
ТОВ "Волинь Агро"
Агротехнік, Інженер, Оператор БПЛА
Обов'язки: Агрономічна частина: моніторинг полів (аерофотозйомка), контроль внесення ЗЗР та добрив, виявлення проблемних ділянок поля на ранніх стадіях, контроль якості виконання агрооперацій, коригування площ та контурів полів в системі «Cropio» (обмір та картування). Інженерна частина: ремонт, контроль та підтримка в належному стані електротехнічної частини тракторів, машин та агрегатів. Установка, налаштування систем навігації, GPS обладнання та систем контролю витрат палива. Налаштування навігаційного обладнання тракторів та обприскувачів (John Deere, Trimble, Topcon, Hexagon). Приймав участь у проектуванні та виготовленні аплікатора для внесення КАС (технологія Cultan), розробив та виготовив 2 мобільні станції змішування робочого розчину ЗЗР. Маю досвід закупівлі обладнання, запчастин та матеріалів.

Володіння мовами

Англійська (початковий), Російська, Українська

Резюме Шашло Павло Сергійович головний інженер, інженер гідротехнік, сервісний інженер, агроном-інспектор, інженер систем точного землеробства, спеціаліст системи cropio, Дніпро, Полтава, Харків - AgroRobota

Шашло Павло Сергійович

Працюю, але відкритий для пропозицій
Харків, Дніпро, Полтава
29.08.1983 (40 років)
Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся
Завантажити резюме