Комерційний директор, заступник комерційного директора, керівник відділу продажу, заступник керівника відділу продажу, операційний директор

25.02.2024
Дніпро
50 000 грн.
Повна зайнятість
Напрямки: Трейдинг, Агрохолдинги, Менеджмент, Елеватори, комбікормові заводи

Освіта

2018 - 2024
Дніпровський Національний Технічний Університет
Управління транспортом, Магістр
2019 - 2024
Віденський Національний Університет
Міжнародне бізнес адміністрування, Бакалавр

Досвід роботи

04.2023 - Наш час
Балівський Елеватор (Корпорація Алеф)
Заступник комерційного директора
Обов'язки: Організація процесів закупівлі, виведення збуту підприємства на експорт, керування відділом продажу, залучення нових клієнтів, систематизація роботи відділу закупівлі та продажу, переглядання цінової політики підприємства, організація перевезень, контроль дебіторської заборгованості.
06.2022 - 04.2023
ТОВ Агропромхім
Керівник комерційного відділу
Обов'язки: Трейдинг агропродукціі в межах країни та на експорт, пошук нових клієнтів та їх залучення, організація автомобильних, залізничних та морських превезень, контроль дебіторської заборгованості, одночасне заключення угоди з постачальниками і покупцями, та ведення угоди до її виконання.
03.2018 - 03.2019
ПрАТ Гарант Метиз Інвест
Керівник логістичного відділу
Обов'язки: Організація транспортних перевезень продукції підприємства автомобільним, залізничним та морським транспортом. Залучення нових перевізників, моніторинг ринку експедиційних послуг, координування роботи відділу, організація мультимодальних перевезень, ведення звітності, контролювання вчасної постановки транспорту під завантаження.

Володіння мовами

Англійська (просунутий), Німецька

Додаткова інформація

За 5 років роботи в ПрАТ «Гарант Метиз Інвест» я отримав великий досвід роботи у сфері виробництва, бізнесу та комерції, з подальшим знанням організації логістики, виробничих процесів, процесу продажів та керівництва відділом.
У 2022 році я розпочав свою діяльність у торгівлі сільськогосподарською продукцією, негайно уклавши угоди з найбільшими гравцями галузі, такими як Viterra, Cargill та Sierentz.
Мав час познайомитись з основними виробниками та переробниками олії, а також вибудувати міцні відносини з європейськими партнерами та покупцями.
Після року роботи на агроринку мені запропонували посаду керівника експортного відділу та заступника комерційного директора на Балівському Елеваторі, який належить корпорації Алеф, де я працював донині. Прошу розглянути мою кандидатуру, оскільки я маю досвід роботи на керуючих позиціях, та здобув необхідний досвід в агросфері, який можу підтвердити на справі.

Резюме Перцев Олег Вадимович комерційний директор, заступник комерційного директора, керівник відділу продажу, заступник керівника відділу продажу, операційний директор, Дніпро - AgroRobota

Перцев Олег Вадимович

Активно шукаю роботу
Дніпро
05.02.1998 (26 років)
Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся
Завантажити резюме