Водій автотранспортних засобів категорії В. А також професії пов'язані з розумовою діяльністю та точністю, відповідальністю.

17.01.2021
Кропивницький
12 000 грн.
Повна зайнятість
Напрямки: Логістика, Менеджмент, Продажі

Освіта

2001 - 2012
КДПУ ІМ. В. ВИННИЧЕНКА
Математика - економіка, Бакалавр

Досвід роботи

11.2011 -
Укрзалізниця, АТ
Розподілювач робіт, комірник.
Обов'язки: Упорядкування робочого часу. Ведення звітності, здача матеріальних звітів що місяця. (поступили, використання, розхідна документація, залишки)

Володіння мовами

Російська, Українська

Додаткова інформація

Працював у таксі паралельно з основною роботою на Жд. Також 4роки в охоронній фірмі  де став старшим зміни зп за 1 рік. Також 9 років у будинку культури на посаді звукооператор . Добре спілкування з людьми різного віку . Відповідальність  уважність комунікабельність цілеспрямованість вважаю своїми найкращими якостями . Маю 3 групу інвалідності (робоча) але вважаю себе робітником не чим не гірше за інших. Явних ознак не маю, тому навіть в охоронній сфері працював і ні у кого не виникло підозри. Вправний водій, ще до отримання прав. 

Резюме Карагулов  Віталій  Вікторович водій автотранспортних засобів категорії в. а також професії пов'язані з розумовою діяльністю та точністю, відповідальністю. , Кропивницький - AgroRobota

Карагулов Віталій Вікторович

Активно шукаю роботу
Кропивницький
13.05.1984 (38 років)
Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся
Завантажити резюме