директор господарства, головний агроном, головний агроном-ревізор агротехнологій, агроном-технолог, аудитор с/г виробничих процесів

03.01.2022
Київ
Договірна
Повна зайнятість
Напрямки: Рослинництво, Агрохолдинги

Освіта

1999 - 2004
Національний аграрний університет
Агроном, Вища

Досвід роботи

08.2021 - Наш час
Агрохолдинг АСТ
Головний агроном-агрохімік
Обов'язки: Займався розробкою методології, організацією та проведенням аналізів грунтів, інтерпретацією аналізів грунтів, складанням систем удобрення культур, аналітикою грунтів холдингу, перспективою розвитку земельного банку в залежності від типу грунтів та їх родючості. Працював над відкриттям агрохімічної лабораторії, розрахунками витрат та точки беззбитковості її роботи.
05.2019 - 08.2021
Агрохолдинг AGR Group
Начальник відділу впровадження та моніторингу технологій в рослинництві
Обов'язки: Займався поданням рекомендацій з розробки та обґрунтування технологічних карт, структури посіву. Надавав обґрунтовані системи сівозмін, застосування добрив, захисту посівів від шкідників, хвороб і бур'янів. Моніторив технологію вирощування культур. Проводив оцінку стану полів, використовуючи програму Cropio. Контролював роботу головних агрономів кластерів, лінійних агрономів по проведенню сільськогосподарських робіт. Займався контролем якості і своєчасного проведення сільськогосподарських робіт, використання техніки. Приймав участь в складанні розрахунків і заявок на придбання мінеральних добрив, машин, обладнання та інших матеріально-технічних засобів для рослинництва. Для прийняття управлінських рішень аналізував технології вирощування культур, слабкі та сильні їх сторони, пропонував шляхи покращення, робив аналітичні звіти, розрахунки, презентації по цим моментам. Аналізував вартість різних видів добрив, порівнював вартість діючих речовини гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів тощо
01.2016 - 05.2019
Агрохолдинг Кернел
Заступник керівника науково-дослідного центру агрохолдингу «КЕРНЕЛ»
Обов'язки: Працював над вдосконаленням елементів технології вирощування культур. Займався закладкою дослідів та польовими тестуваннями нових сортів та гібридів, засобів захисту рослин (гербіцидів, фунгіцидів тощо), добрив, обробітку ґрунту, новітньої техніки та агрегатів (тракторів, сівалок, самохідних обприскувачів). Приймав участь у демопоказах на полігонах сортів та гібридів (озимої пшениці, кукурудзи, сої, соняшнику), різних систем захисту культур від бур'янів, хвороб, шкідників, систем удобрення тощо. На дослідних ділянках моделювали різні виробничі ситуації в порушенні технологій вирощування культур, проводили оцінку ризиків і збитків, вплив на урожайність, недоотримання комерційної вигоди.
09.2007 - 01.2016
Національний аграрний університет
доцент кафедри ґрунтознавства і агрохімії
Обов'язки: Викладав наступні дисципліни: «Ботаніка», «Генетика», «Фізіологія рослин», «Ґрунтознавство з основами геології», «Основи екологічної хімії», «Боротьба з ерозією ґрунтів», «Регулювання процесів родючості ґрунтів», «Агрохімія». Координував науково-дослідну діяльність студентів, які брали участь у конференціях, творчих зустрічах, презентаціях, олімпіадах. Маю більше 100 наукових праць. Володію українською та російською мовами. Впевнено користуюсь комп’ютером (MS Office: Word, Excel; Internet та ін.).

Володіння мовами

Англійська (середній), Російська, Українська

Додаткова інформація

 

Приймаю участь як спікер з виступами  на практичних конференціях і форумах: “День Агронома”, “Ефективне землеробство - Прибутковий гектар”, бізнес-форумах для фахівців сфери рослинництва “Ukrainian Crops Forum”, форумах про ІТ-рішення та інновації в агро “Agroit forum” тощо.

В агрохолдингу AGR Group оцінював ризики виникнення збитків і недоотримання комерційної вигоди при порушенні технологій вирощування. Займався бенчмаркінгом (аналізом кращих світових практик, аналізом конкурентів, пошуком найкращих пропозицій на ринку, які компанія може запровадити у власних процесах), стратегічним плануванням, оцінкою ризиків. Приймав участь в проведенні цифрової трансформації агробізнесу компанії, вивчав кейси провідних підприємств та кращі практики в різних аспектах цифровізації агробізнесу та аграрної діджитал-революції. Проводив аналіз ефективності роботи елементів точного землеробства.

Резюме Хаблак Сергій Григорович директор господарства, головний агроном, головний агроном-ревізор агротехнологій, агроном-технолог, аудитор с/г виробничих процесів, Київ - AgroRobota

Хаблак Сергій Григорович

Активно шукаю роботу
Київ
21.11.1981 (40 років)
Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся
Завантажити резюме