Головний інженер (сільське господарство)

30.10.2023
Хмельницький
Договірна
Повна зайнятість
Напрямки: Рослинництво

Освіта

2008 - 2013
Київський національний університет біоресурсів та природокористування
Технологія обслуговування сервісних підприємств/Механізація аграрного виробництва, Магістр

Досвід роботи

12.2015 - Наш час
Агрохолдинг 2012
Керівник інженерної служби
Обов'язки: Земельний банк 45 тис. га. В підпорядкуванні 25 співробітників - Створення інженерної служби «з нуля» - Формування всіх необхідних політик та процедур, налагодження комунікації між співробітниками служби, систематизація процесів, контроль та координація роботи підрозділів служби - Формування планів ВПР, збиральної компанії, співпраця з дилерами по ремонтам та оновленню парку техніки тощо. - Бюджетування всіх виробничих процесів.
01.2014 - 04.2015
Група Компаній Енселко
Керівник інженерної служби
Обов'язки: Земельний банк 100 тис. га. - Організація оперативного управляння інженерами та інженерно – технічними службами, розробка відповідних політик та процедур. - Розробка оперативно – технічних заходів для пошуку найбільш ефективних форм використання с/г техніки. - Співпраця з дилерами по придбанню агрегатів. - - Контроль за якісним використання с/г агрегатів в період ВПР, жнив і т.д. - Ведення внутрішньої документації (договори і т.д. )
05.2012 - 01.2014
Kernel
Керівник інженерної служби Західного регіону
Обов'язки: Земельний банк 120 тис. га, у підпорядкування ІС – 30 співробітників. - Організація оперативного управляння інженерами та інженерно – технічними службами, розробка відповідних політик та процедур. - Розробка оперативно – технічних заходів для пошуку найбільш ефективних форм використання с/г техніки. - Співпраця з дилерами по придбанню агрегатів. Контроль за якісним використання с/г агрегатів в період ВПР, жнив і т.д. - Ведення внутрішньої документації (договори і т.д. )
03.2011 - 03.2012
Ukrlandfarming PLC
Головний інженер відділу адміністрації
Обов'язки: Земельний банк: 86 тис. га. - кординація ремонтів вітчизняної та зарубіжної сільськогосподарської техніки, підготовка до сільськогосподарських робіт, ведення інженерної документації, бюджетування, формування політик та процедур ІС.
02.2010 - 11.2011
ТОВ «Схід-Агро»
Інженер - технолог
Обов'язки: Земельний банк 24 тис. га. - розробка, автоматизація проектування, впровадження технологічних процесів, підготовка технічної документації, проведення необхідних розрахунків та підбору обладнання. - Підбір та закупівля засобів механізації та автотранспорту, запчастин та ПММ, - Запуск проекту GPS навігації на всіх видах сільськогосподарської техніки.
01.2009 - 10.2010
Група Компаній Разгуляй Республіка Башкоторстан
Заступник директора з механізації
Обов'язки: Земельний банк 84 тис. га. - Управління та супровід агропромислового проекту з придбання у власність або довгострокову оренду техніки в с/г призначення. - Організація та участь у проведенні переговорів щодо забезпечення лояльності місцевої влади до проекту купівлі техніки. - Координація та аналіз фінансової, виробничо-господарської діяльності, планування, контроль за виконанням бюджету доходів та видатків, лізинг, кредитування.
03.2007 - 09.2009
Волинська Фондова Компанія, ПрАТ
Інженер сервісного центру
Обов'язки: контроль за експлуатацією автомобільного транспорту, будівельно-дорожньої техніки, засобів малої механізації.
03.1998 - 11.2006
"Ван Хоф Юкрейн ЛТД", ТОВ Хлібороб
Тракторист - машиніст с/х виробництва

Володіння мовами

Англійська (середній), Українська

Додаткова інформація

Досвід роботи в сільськогому господарстві понад 20 років

Резюме Бондаренко  Михайло  Григорович головний інженер (сільське господарство), Хмельницький - AgroRobota

Бондаренко Михайло Григорович

Активно шукаю роботу
Хмельницький
21.03.1979 (45 років)
Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся
Завантажити резюме