Мало спеціалістів, які можуть працювати на імпортних тракторах — думка

Директор BEDNAR в Україні та Молдові Михайло Кришко зазначив, що багатофункціональність сільгосптехніки має негативний вплив з точки зору соціального фактору. Зі збільшенням цієї тенденції  менше людей буде задіяно в рослинництві. 

Про це йдеться у матерілі Latifundist.com «Михайло Кришко про суперпопит на техніку, «смерть» плугів і нову хвилю росту цін у 2022 році».

Михайло Кришко наголосив, що наразі сільгосптехніка рухається у бік універсальності, збільшення ефективності та продуктивності. Він вбачає велику проблему в тому, що мало спеціалістів, які можуть працювати на імпортних сільгоспмашинах.

«‎Мені здається, що людей потрібно утримувати в селі не маленькими тракторами й агрегатами чи їхньою кількістю, а, наприклад, відновлюючи переробку, тваринництво, будуючи теплиці, створюючи селянські кооперативи, реалізуючи проєкти з більшими зарплатами для робітників. Варіантів безліч»‎, — пояснив Михайло Кришко.

Читати також: Яких кадрів потребує ринок праці: відгуки виробників сільгосптехніки

Нові вакансії

Луї Дрейфус Компані Україна, Сміла
Договірна
Сільськогосподарське приватно-орендне підприємство "Відродження", Шпола
30 000 грн
"Агро Аеро", Олександрівка (Кіровоградська обл)
60 000 грн
"Агро Аеро", Боярка
60 000 грн
"Агро Аеро", Знам'янка (Кіровоградська обл.)
60 000 грн
АНКОРЕС, Київ
50 000 грн