Директор з юридичних питань (адвокат)

30.07.2022
Полтава
50 000 грн.
Повна зайнятість
Напрямки: Агрохолдинги, Елеватори, комбікормові заводи, Юридична діяльність

Освіта

2002 - 2007
Київський університет туризму, економіки і права
Правознавство, Юрист господарський напрямок, Вища, спеціаліст права

Досвід роботи

12.2010 - Наш час
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД - КЕРНЕЛ ГРУП"
Начальник юридичного відділу
Обов'язки: Правовий супровід діяльності підприємства, супровід перевірок, отримання дозволів, ліцензій, проведення юридичних аудитів. Організація та контроль за дотриманням договірної, претензійної - позовної роботи, ЗЕД. У тому числі супровід питань пов'язаних із митними, податковими, правоохоронними органами, екологічною службою, прекурсори. Організація та контроль за виконанням корпоративного законодавства (проведення з обрання, оформлення рішень наглядової ради, подання звітності до комісії з цінних паперів. Податкові, трудові спори, взаємодія із профспілковою організацією з питань дотримання колективного договору.
09.2008 - 12.2010
Державна казначейська служба
Провідний юрисконсульт
Обов'язки: Здійснення правового забезпечення діяльності установи, взаємодія з контролюючими та правоохоронними органами у сфері державного регулювання наповнення та цільового використання бюджетних коштів.
03.2008 - 06.2008
ПАТ "Полтаварибгосп"
Юрисконсульт
Обов'язки: Правовий супровід діяльності підприємства, організація та контроль виконання договірної роботи. Претензійно-позовна робота, взаємодія з державними органами, контролюючими та перевіряючими органами. Організація та ведення корпоративної діяльності підприємства, проведення зборів, оформлення рішень та протоколів вищих органів акціонерного товариства.
08.2006 - 03.2008
Агрохолдинг "Астарта-Київ"
Юрисконсульт
Обов'язки: Правове забезпечення діяльності підприємства, організація договірної, позовної та претензійної роботи. Взаємодія із державними органами у сфері реалізації державних програм. Супровід перевірок, які проводилися на підприємстві.

Володіння мовами

Англійська (початковий), Російська, Українська

Резюме Дяченко Любов директор з юридичних питань (адвокат), Полтава - AgroRobota

Дяченко Любов

Активно шукаю роботу
Полтава
04.09.1985 (36 років)
Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся
Завантажити резюме